Naše služby

Díky zkušenostem i neustálému vzdělávání nám můžete vždy věřit. O vaše finance i finanční stabilitu na dlouhá léta se postaráme
díky smysluplným a provázaným krokům od prvotního vypracování plánu až po dlouhodobý servis.

Financování bydlení a úvěrové poradenství

Vyřešit vlastní bydlení někdy není tak snadné. My vám pomůžeme s celým procesem a budeme stát při vás ve správném naplánování, při výběru vhodné nemovitosti, srovnání bank a úvěrů, při vyjednávání podmínek i při financování vybavení. Ukážeme vám možnosti nejen při nových úvěrech, ale najdeme také řešení, jak ušetřit i s existujícím úvěrem.

Zajištění rizik a ochrana majetku

Jsme tady pro to, aby váš život mohl být po finanční stránce co nejvíce v pohodě. S tím je spojeno předcházení rizikům a zbytečným chybám, které mohou mít velké dopady na vaše běžné fungování. U všech klientů si důkladnou analýzou definujeme možná rizika a jejich dopady a hledáme řešení, jak vás před nimi ochránit. Ke každé možnosti výpadku příjmů nebo nečekaných výdajů najdeme vhodnou ochranu například v podobě pojištění automobilu, nemovitosti, domácnosti i života.

Investiční poradenství

Zvolit ten správný produkt pro finanční zajištění sebe nebo svých dětí může být velký oříšek. Ať už je vašim cílem vlastní bydlení, budoucnost dětí nebo třeba fajnová dovolená, je vhodné zvolit správnou cestu. A například oblíbené spořicí účty tak správnou cestou většinou nejsou, protože inflace je prostě tvrdý soupeř. Pomůžeme vám tedy zvolit ucelené investiční řešení, které vaše úspory zhodnotí ideálně s ohledem na váš přístup k rizikům.

Právo

Mít správně vyřešený svůj finanční život po všech stránkách vyžaduje mít také v pořádku papírování kolem. A vyznat se ve všech právních záležitostech není pro každého. Proto vám pomůžeme například při auditu kupní smlouvy, sepsání závěti, předmanželské smlouvy a podobných dokumentech.

Daně, účetnictví a firemní poradenství

Stejně jako finanční život jednotlivce, i ten firemní přináší celou řadu náročných zkoušek. Kolem firmy se toho točí opravdu hodně, a aby toho na vás nebylo příliš, pomůžeme vám s financováním firmy a firemních projektů, přihlášením na úřady, podáním daňového přiznání, sestavením účetní závěrky nebo také s pravidelnými reporty o výkonu firmy.

Školení a vzdělávání

Úroveň finanční gramotnosti v Česku nám jednoduše není ukradená, a proto se snažíme šířit osvětu o správném nakládání se svými penězi. Věnujeme se tedy také přednáškám a specializovaným workshopům na různá témata z oblasti finančního plánování a finančních produktů.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Jsme tu pro to, abychom vám pomohli žít lépe, a vždy nám jde o dlouhodobé vztahy.
    Odesláním souhlasíte, že zadané údaje můžeme využít za účelem vašeho kontaktování, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání údajů.