V poradenství jsme jako doma

Naše zkušenosti ve všech oblastech finančního poradenství a plánování využíváme k tomu, aby váš finanční život byl smysluplnější, měl více jistoty a zábavy.

Nevaříme z vody

Abychom dokázali dobře radit, musíme nejprve zjistit, jak to s financemi máte. Hodně se ptáme a rádi posloucháme. To je rozdíl mezi poradcem a prodejcem.

Vidíme za roh

Úkol poradce je předvídat, co se vám po stránce peněz může stát, a na všechny tyto situace vás připravit. Díky tomu zvládnete výpadek příjmu i zhodnocení úspor na penzi.

Pečujeme o vás

Jsme tu pro vás a vy se na nás můžete obrátit kdykoli s žádostí o pomoc nebo radu – ať již řešíte pojistnou událost, fixaci hypotéky, nebo podezřele dobrou nabídku. To je práce pro nás.

Jsme nezávislí

Nevlastní nás žádná banka ani pojišťovna. Naši poradci dostávají rovné provize za daný finanční produkt. Můžeme tak radit zcela objektivně.

Jak to probíhá

Pomůžeme se všemi oblastmi osobních financí.

Analýza možností a cílů

Podíváme se na vaši finanční situaci, návyky, potřeby a přání, která si chcete do budoucna splnit a bude na ně potřeba financí, jako např. lepší bydlení, spoření na svatbu, nové auto, penzi případně k dosažení finanční nezávislosti. Fungujeme také online, takže se můžeme setkat z pohodlí vašeho domova.

Schválíme si finanční plán

Společně navrhneme finanční plán šitý na míru obsahující konkrétní rady, doporučení a kroky ke splnění zadaných cílů. Aby se vaše budoucnost mohla ubírat správným směrem, je nezbytné stanovit si jasnou strategii a vizi.

Pravidelný servis

Každý rok nebo podle potřeby na servisní schůzce zkontrolujeme, co se u vás změnilo, a novým možnostem a cílům přizpůsobíme finanční plán. Je potřeba jít s dobou a využívat aktuálních možností a příležitostí.

Celoživotní poradenství

Našim cílem je ideálně navázat celoživotní spolupráci. Můžete se na nás obrátit kdykoli s žádostí o radu nebo pomoc. Pomůžeme se všemi oblastmi osobních financí.

Proč je výhodné mít svého finančního poradce?

Finanční poradce dokáže uspořit náklady nejrůznějšími způsoby.
Vyhledání levnějších produktů je jen jedním z nich. Tím, že spolupracujeme s více institucemi, tak máme možnost vyjednat lepší podmínky, než jaké by dokázal získat klient sám.

Výhody nezávislého finančního poradce

Nezávislost na dané společnosti

Objektivnost - více možností, široké portfolio

Individuální, komplexní přístup ke klientovi

Zainterovanost na skvělé reputaci, dobrém jménu

Nutnost vzdělávání školení, aktuálních informací

Klasický pracovník pobočky

Závislost na 1 společnosti

Nemožnost objektivity - omezená možnost výběru

Unifikované rady pro všechny

Není zainteresován na vynikající kvalitě služby

Chybí nové informace z celého trhu

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Jsme tu pro to, abychom vám pomohli žít lépe, a vždy nám jde o dlouhodobé vztahy.
    Odesláním souhlasíte, že zadané údaje můžeme využít za účelem vašeho kontaktování, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání údajů.