Jsme vaším chytrým kamarádem v oblasti financí

Naše zkušenosti ve všech oblastech finančního poradenství a plánování využíváme k tomu, aby váš finanční život byl smysluplnější, měl více jistoty a taky zábavy.

Jsme odborníci ve všech oblastech finančního poradenství a plánování. Každý z nás má několikaleté zkušenosti finančního plánování a také v řadě specializací od úvěrů, hypoték, investic až po životní i neživotní pojištění.

Pilíře našich finančních služeb a hodnot

Jsme tým zkušených finančních konzultantů, kteří se vyznají. Navíc jsme tu pro to, abychom vám pomohli žít lépe. Vždy nám jde o dlouhodobé vztahy.

Pilíře fungování a hodnoty naší kanceláře stojí zejména na mnohaletých zkušenostech zakladatele Libora Stojaspala. Naše služby poskytujeme jednotlivcům, domácnostem, živnostníkům i vysoce postaveným manažerům či majitelům společností. Každý z vás je pro nás respektovanou osobností a vždy nám jde hlavně o dlouhodobý oboustranně přínosný vztah.

Jsme vašim mozkem v oblasti financí a díky nám se v tomto leckdy složitějším světě budete pohybovat bez obav. Ochráníme vás před zbytečnými chybami a stresem, zároveň se postaráme o to, aby pro vás finance byly srozumitelnější a zábavnější. Zakládáme si na lidském přístupu, dlouhodobém vztahu a chuti vám skutečně pomoct.

To, že víme, co děláme a že nám můžete plně důvěřovat, podporuje také naše propojení s významnou finančně poradenskou společností Partners Financial Services, v rámci které jsme vázanými zástupci ve všech oblastech financí. Také se můžete spolehnout na vysokou úroveň našich služeb díky standardům EFPA (European Financial Planning Association), kterými se řídíme.

Libor Stojaspal

Zakladatel poradenské kanceláře Stojaspal & Partners a centrální mozek našeho fungování. Právě na něm leží zodpovědnost za vše, co děláme. A že svému oboru opravdu rozumí, potvrzuje fakt, že ve finanční branži pracuje od roku 2011 a je držitelem prestižního odborného evropského certifikátu EFP (European Financial Planner).

Vzdělání získal na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, odkud pokračoval na Business Institut v Praze, kde získal titul MBA. Své pracovní počátky ve finančním oboru spojil se společností Partners Financial Services, pod jejíž značkou také založil a několik let vedl pobočku v Uherském Hradišti.

Libor má bohaté mnohaleté zkušenosti s péčí o klienty i s vedením týmů finančních poradců a specialistů. Vám pomůže zejména v oblastech finančního plánování, financování bydlení a tvorbou investičních strategií.

Certifikáty

Poznejte náš tým

Budeme stát vždy po vašem boku

Bc. Libor Stojaspal, MBA, EFP

majitel

(+420) 734 763 538
libor.stojaspal@partners.cz

Bc. Kristýna Vyplašilová

specialistka na úvěry a neživotní pojištění

Jiří Slezák

servisní poradce

(+420) 736 799 861
jiri.slezak.1@partners.cz

Zuzana Kolaříková

asistentka

(+420) 736 799 870
zuzana.kolarikova@partners.cz

Baví vás svět financí?
Přidejte se k nám.

Naši externí partneři

Spolehliví a nejlepší v oboru

JUDr. Vojtěch Dolina

advokát

(+420) 727 890 059

JUDr. Helena Jurka, LL.M.

advokát

(+420) 776 010 911

Aleš Durník

realitní makléř

(+420) 603 754 743

Michal Janků

energetický poradce

(+420) 775 152 585

Ing. Lukáš Sokol

účetnictví a daně

(+420) 773 637 832

Bc. Nikola Číhalová

odhadce majetku

(+420) 777 957 530
info@nikolacihalova.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Jsme tu pro to, abychom vám pomohli žít lépe, a vždy nám jde o dlouhodobé vztahy.
    Odesláním souhlasíte, že zadané údaje můžeme využít za účelem vašeho kontaktování, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání údajů.